Walentynki - 14 lutego 2014 roku

W przeddzień Dnia Zakochanych 13 lutego 2014 roku odbyło się drugie spotkanie członków Stowarzyszenia „Przecławski Krąg”. Jako, że Walentynki to powszechnie znany dzień, także i dla członków Stowarzyszenia nie mogło zabraknąć „walentynek” – „serduszek” na patyku z napisem „Życie jest piękne, gdy się żyć umie, gdy jedno serce drugie rozumie” wbitym w czerwone jabłuszko przygotowane przez Józefę Krzak - Prezes Zarządu Stowarzyszenia.

Były także ciasteczka - serduszka i niespodzianka - pierogi z kapusty przygotowane przez panią Marię Cisło z Kiełkowa.

Gościem zebrania była pani Joanna Krzępek - Skarbnik Urzędu Miejskiego Gminy Przecław.

Następnie pani Monika Skowrońska - Ziomek przedstawiła propozycję udziału w szkoleniu w związku z realizacją projektu „Questing - nową metodą poszukiwania i interpretacji dziedzictwa kulturowego, przyrodniczego i historycznego” na terenie Gminy Przecław.

Prezes Stowarzyszenia poinformowała o otrzymanej dotacji od Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Przecławiu na realizację zadania pt. „Czas na aktywność - warsztaty rękodzieła artystycznego” i wspólnie z zebranymi członkami ustaliła przebieg realizacji w/w warsztatów. I już od zaraz pod kierunkiem pani Ireny Wilk wszyscy zebrani przystąpili do nauki wykonywania kwiatów z krepiny.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć