„Aktywnie na Zielonej”

w dniu 16 sierpnia 2014 roku na terenie Parku rehabilitacyjno-wypoczynkowego na ul. Zielonej w Przecławiu

Celem realizacji zadania „AKTYWNIE NA ZIELONEJ” była promocja wśród mieszkańców Przecławia i sąsiednich miejscowości: dorosłych i dzieci, założeń Lokalnej Strategii Rozwoju obszaru PROWENT w zakresie:

Podczas tego wydarzenia Grupa Animatorów i wolontariusze Stowarzyszenia „Przecławski Krąg” poprowadziła gry, zabawy i konkursy o charakterze sportowym, do której zostali włączeni dorośli i dzieci, rodzice i dzieci. Były to między innymi zabawy przy odpowiedniej muzyce: skoki na skakance, kręceni hula hop, przejście pod liną, która ciągle się obniżała, odbijanie piłki, tańce z piłką w parach, rodzinne rysowanie kredą na asfalcie, gra w klasy itp. zabawy. Wszyscy uczestnicy imprezy zostali nagrodzeni nagrodami zakupionymi ze środków projektu.

Ponadto wszystkim były rozdawane gadżety promocyjne - baloniki z logo Prowent i Stowarzyszenia „Przecławski Krąg”. Wszyscy przybyli częstowali się ciasteczkami upieczonymi przez członkinie Stowarzyszenia. A przybyłych gości było 136 osób.

Projekt „ATYWNIE NA ZIELONEJ” był imprezą udaną, rodzice dziękowali, że były gry i konkursy, do których mogli się włączyć wspólnie rodzice i dzieci. Nawet pogoda była łaskawa dla Przecławia, bo w tym czasie w Mielcu padał przelotny deszcz, a w Przecławiu na Zielonej świeciło słońce i zabawy na świeżym powietrzu mogły się odbyć. Rodzice wyrażali nadzieję, że jeszcze tego typu wydarzenia będą odbywać się w Parku rehabilitacyjno-wypoczynkowym „PAktywnie na ZielonejROWENTÓWKA”.

Pani Monika Skowrońska-Ziomek - Prezes Samorządowej Spółki „Dwa Brzegi” i pani Józefa Krzak - Prezes Zarządu Stowarzyszenia „Przecławski Krąg” organizatorki tego wydarzenia dziękując za wspólną zabawę zachęcały do częstego odwiedzania Parku rehabilitacyjno-wypoczynkowego i aktywnego wypoczynku.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć